دیزاین و تشریفات آیدا تاروردی
قبلی
بعدی

درباره آکادمی گل آرایی آیدا تاروردی

پیام مدیریت آکادمی گل آرایی تاروردی

خیلی خوشحالیم که همراهی شما رو اینجا با خودمون داریم

بنده آیدا تاروردی هستم، مجری و مدرس آکادمی گل آرایی “آیدا تاروردی” و همچنین کار آفرین برتر در همایش صدا و سیما که با افتخار 11 سال هست که به زیبا ترین شغل دنیا به صورت کاملا مشغولم و توی این مدت به بیش از هزاران هنرجو از سراسر دنیا کمک کردم تا از طریق این شغل زیبا به درآمد خوب برسند، و همچنین انجام کلی از پروژه های گل آرایی و دیزاین که بخشی از اون دیزاین ها رو در این وبسایت میتونید رویت کنید.

همچنین دوستان عزیز میتونید از طریق اینستاگرام ، آپارات ، یوتوب ، لینکدین ، تویتر و سایر شبکه های اجتماعی ما رو دنبال کنید و با ما همراه باشید.

آموزش گل آرایی

تحصیل در دوره آموزش گل آرایی در بهترین آکادمی گل آرایی، آرزوی بسیاری از علاقه مندان به این حرفه است. ساده ترین تعریفی که می توانیم از هنر گل آرایی بیان کنیم، تزیین گل ها در کنار یکدیگر است. اما اگر بخواهیم به صورت حرفه ای در مورد حرفه گل ارایی صحبت کنیم، باید این موضوع را به شکل دیگری تعریف کنیم. گل آرایی نوعی ترکیب گل ها با برگ و دیگر عناصر تزئینی است.

 

اشخاصی که دوره آموزش گل آرایی را سپری می کنند، به مهارت بالایی در ترکیب گل ها دست می یابند. آنها قادر هستند برای تزئین هر مکانی، نهایت نوآوری و خلاقیت خود را به کار گیرند. گل آرایی یک نوع هنر فوق العاده زیبا و دیدنی است. سبک های بسیاری زیادی از گل آرایی در جهان وجود دارد، که می توان از آنها برای زیبایی یک محل خاص استفاده کرد.

بهترین گل ارایی در تهران

برگزاری دوره رایگان آموزش گل آرایی

قطعا برای هنرجویان این سوال تا به حال پیش آمده که آیا ممکن است که دوره آموزش گل آرایی به صورت رایگان برگزار گردد ؟

و سوال دیگر اینکه در دوره آموزش رایگان گل آرایی چه نکاتی به هنرجویان آموزش داده خواهد شد؟

اول اینکه باید خدمت عزیزان عرض کنیم که برخلاف تصور بیشتر مردم، دوره های آموزش رایگان طراحی گل و گل ارایی بسیار کاربردی هستند. چرا که در این دوره اطلاعات مطلوب و مناسبی در اختیار کارآموزان قرار می گیرد.

 

این دوره به دلایل زیر که به انها مختصر اشاراتی میکنیم رایگان برگزار می شود؛

  1. آشنایی افراد با هنر گل آرایی و لذت بردن از این هنر
  2. آشنایی مختصر و جزئی با بهترین محتواهای آموزش و شرکت در دوره آموزش گل آرایی حرفه ای
  3. کسب مهارت و دانش در خصوص هنر گل آرایی
  4. کشف استعداد و مهارت در حوزه طراحی گل و خدمات گل آرایی تشریفات
  5. ایجاد انگیزه برای ورود به صنف گل آرایی

 اکثر افراد ممکن است در مورد این مسئله اطلاعاتی نداشته باشند، که می توانند با طراحی گل به اهداف بسیاری دست پیدا کنند . افراد خواهند توانست  در کنار لذت بردن از گل آرایی، با هنر خود کسب درآمد نمایند. همچنین تزیین هر نوع گلی را بسته به مراسمی که باید برای آن گل آرایی نمایند، می آموزند .

 

دوره رایگان آموزش گل آرایی باعث می شود تا هر شخصی قادر باشد این هنر برتر را فرا گیرد. سپس پله های ترقی را در این مسیر طی نموده و به بالاترین درجات در این حوزه کسب و کار برسند.

دوره رایگان آموزش گل آرایی

در دوره رایگان آموزش گل آرایی چه مواردی به شما آموزش داده می شود؟

نکته اول اینکه افرادی که در دوره های رایگان گل آرایی شرکت می کنند، نیازی به هیچ پیش زمینه ای ندارند. این افراد حتی می توانند از بیس آموزش شروع کنند تا بتوانند به یک طراح گل حرفه ای تبدیل شوند. اما اشخاصی که در دوره گل آرایی حرفه ای شرکت می کنند، ترفندها و روش های گل آرایی ویژه را به صورت علمی فرا خواهند گرفت. که در این صورت چندیم مرحله جلو تر هستند.

در دوره آموزش گل آرایی رایگان طراحان موارد بسیاری یاد می گیرند و با استفاده از آنها می توانند درآمد بالایی نیز کسب کنند. از عمده موارد مورد آموزش در این دوره عبارت است از :

معرفی گل ها و روش های استفاده از آنها در دسته گل


صفر تا صد روش ساخت سازه اروپایی
آموزش کنتراست رنگ ها در گل ارایی
ایده های گل آرایی در سازه اروپایی
روش فیکس اسفنج بر روی شیشه
کارایی سازه اروپایی در گل ارایی
آموزش گل آرایی سبد دو طبقه
تکنیک 5 انگشتی در گل ارایی
الگوهای موثر در گل آرایی
اموزش دسته گل عروس
ایده ضربدری گل آرایی
و موارد دیگر

دوره آموزش گل آرایی حرفه ای چه تفاوتی با دوره رایگان گل آرایی دارد؟

دوره آموزش گل آرایی حرفه ای برخلاف گل آرایی رایگان، از تنوع و تکنیک های بالاتری برخوردار است. از این رو افرادی که تمایل دارند در دوره VIP یا آموزش حرفه ای شرکت کنند، باید هزینه ان را پرداخت نمایند . این دسته از افراد پس از پرداخت هزینه مربوطه، می توانند به ویدئوهای ضبط شده ای که با چند دوربین از زاویه های مختلف گرفته شده است دسترسی یابند. این آموزش ها به قدری شفاف و ساده توضیج داده شده است که به راحتی تنها با یک یا نهایتا 2 بار تماشا ، هنرجو تکنیک مربوطه را فرا میگیرد .

همچنین شرکت کنندگان در دوره آموزش حرفه ای گل آرایی می توانند بعد از ثبت نام از خدمات دیگری نیز بهره مند شوند.

 

بیشتر این دسته از افراد که در دوره آموزش گل آرایی حرفه ای شرکت می کنند، به دنبال دریافت مدرک دوره گل آرایی  هستند.

 

آنها پس از دریافت مدرک می توانند به صورت حرفه ای فعالیت خود را در این حوزه شروع نمایند . همچنین با بهترین و جدیدترین تکنیک های طراحی گل نیز آشنا خواهند شد.

پس از آن با استفاده از نوآوری و خلاقیت خود، موفق می شوند درآمد خود را افزایش دهند. پس مزایای شرکت در دوره حرفه طراحی گل، بدون شک از دوره رایگان بیشتر خواهد بود.

 

همچنین افرادی که در دوره آموزش گل آرایی حرفه ای شرکت می کنند، می توانند پس از ثبت نام از خدمات مشاوره اختصاصی و پشتیبانی نیز بهره مند شوند؛ تا در صورتی که با مشکلی مواجه شدند، بتوانند با پشتیبان خود ارتباط برقرار نموده و اقدام به رفع مشکل مورد نظر نمایند. از این رو ثبت نام در این دوره عملا تمام فعالیت طراحان گل را دچار تحول خواهد نمود.

هنرجویان یکی از دوره های آموزش رایگان گل آرایی آیدا تاروردی
دوره رایگاه آموزش گل آرایی ایدا تاروردی
بهترین آموزش گل آرایی برای محافل و مجالس

در دوره آموزش گل آرایی، طراحی گل برای مجالس مختلف به علاقه مندان آموزش داده می شود. این دسته از افراد در پایان دوره گل آرایی قادر خواهند بود به سادگی برای همایش ها و سمینارها،مراسم فارغ التحصیلی، مجالس ترحیم و عروسی گل آرایی انجام دهند. در اصل هر یک از این مکان ها سبک و شیوه گل آرایی خاص خود را دارند. تنها افرادی می توانند به خوبی گل آرایی مجالس مختلف را انجام دهند، که بهترین آموزش گل آرایی را سپری کرده باشند.

به صورت اصولی گل آرایی همایش ها و سمینارها با این هدف انجام می شود که نمایشی مجلل از صحنه برجای بگذارد. از این رو طراحان گل باید از تمام توان، خلاقیت و نوآوری خود برای طراحی چنین صحنه هایی استفاده کنند تا یک محفل باشکوه پدیدار گردد. حساسیت گل آرایی همایش ها و سمینارها معمولا نسبت به گل آرایی دیگر مجالس خیلی بیشتر است. از این رو به دقت و مهارت بالاتری نیز نیاز خواهد داشت. پس بهتر است از هر آنچه در دوره های آموزش گل آرایی به دست آورده اید استفاده کنید.

دوره آموزش گل آرایی برای مجالس عروسی و تحریم بیشتر به ذوق و سلیقه صاحب مراسم بستگی دارد. در چنین مراسمی این که عروس و داماد یا خانواده متوفی چه تصمیمی بگیرند، بیشتر ملاک عمل است. به همین دلیل طراح چندان دچار سختی نخواهد شد و تنها بسته به نظر و سلیقه صاحب مراسم عمل خواهد کرد. هر چند برای گل آرایی چنین مراسمی نیز خلاقیت داشتن اهمیت دارد؛ اما در بیشتر موارد صرفا خلاقیت طراح ملاک عمل نخواهد بود.

گل آرایی مجالس
سبک های مختلف گل آرایی​
سبک های مختلف گل آرایی را آموزش ببینید

سبک های گل آرایی به گل آرایی کلاسیک ، گل آرایی مدرن، گل آرایی اروپایی و  گل آرایی شرقی دسته بندی می شوند.

اصولا گل آرایی شرقی همان سبک طراحی گل ژاپنی است.

در حالی که گل آرایی اروپایی بیشتر در سبک خاص باکس گل و تاج گل خلاصه می شود.

علاقه مندان به این حرفه باید دوره های آموزش طراحی گل را سپری کنند، تا به خلاقیت مورد نظر در این زمینه دست یابند. پس از آن می توانند با نوآوری و خلاقیت هر محلی را به زیباترین شکل ممکن آراسته کنند.

سبک های مختلف گل آرایی که در آکادمی تاروردی به هنرجوها آموزش داده می شود

گل آرایی سبک شرقی( ژاپنی)

دوره آموزش گل آرایی شرقی یا ژاپنی بیشتر در کشورهای خاور دور همچون چین و ژاپن مرسوم است. نکته مهمی که باید در مورد گل آرایی شرقی بدانید، داشتن ریشه مذهبی آن است. به همین دلیل در این سبک طراحی گل تا جای ممکن سعی می شود که از گل های کمتری استفاده شود. با این کار آسیب کمتری به طبیعت وارد می شود.

در دوره آموزش گل آرایی شرقی شما بیشتر از وسایلی استفاده خواهید کرد که طبیعی هستند. مثلا شاخه های شکسته و خشک شده و غیره

گل آرایی شرقی
گل آرایی به سبک کلاسیک یا سنتی

در دوره آموزش گل آرایی به سبک کلاسیک یا سنتی، بیشتر با سبدها و دسته های گل به شکل هندسی مواجه هستید. این سبک طراحی گل از دیرباز مورد توجه مردم بوده است و هنوز در بیشتر مجالس، محافل بزرگ ، رسمی و غیر رسمی از این سبک گل آرایی استفاده می شود. 

  • گل آرایی و تشریفات جایگاه عروس و داماد
  • گل آرایی و تشریفات میز بله برون
  • طراحی و تشریفات استند گل
  • گل آرایی و تشریفات هدایا
گل آرایی به سبک کلاسیک
گل آرایی سبک مدرن

سنگین ترین و ساده ترین دوره آموزش گل آرایی را باید طراحی مدرن بیان کنیم. در این دوره از برگ خیلی کمتر استفاده می شود و بیشتر دسته های گل مدرن، به سلیقه های امروزی نزدیک است. گل آرایی در داخل یک تنگ شیشه ای را می توانیم نمونه بارز از گل آرایی مدرن معرفی کنیم . این کار منجر می شود تا گل ها برای زمان بیشتری عمر کنند. معمولا برای طراحی گل به سبک مدرن نیاز به برخی وسایل نیز خواهید داشت. از جمله پارچه با جنس های مختلف، گل ها و گیاهان خشک شده و غیره. 

گل آرایی مدرن
گل آرایی سبک اروپایی

گل آرایی اروپایی که در دوره آموزش گل آرایی به علاقه مندان به صورت رایگان آموزش داده می شود، به نوعی منحصر به فرد است. برای این نوع گل آرایی معمولا از توده های گل به شکل حلقه های گل، گنبدها یا تاج گل و مدل های دیگر استفاده می‌شود. معمولا برای این نوع گل آرایی از دسته بندی رنگ ها به صورت طولی استفاده می کنیم. به نوعی که ترکیبی از برگ ها و ساقه های گره خورده برای فضاسازی باشد. سبکی زیبا و خاص که در دنیا افراد بسیاری طرفدار آن هستند. 

گل آرایی اروپایی
Call Now Button